park orsula, dubrovnik Rotating Header Image

30.08. INFORMADUR – informativni centar za mlade organizira „ROCK N’ SCHOOL“

Pozivamo vas da nam se pridružite na koncertu „ROCK N' SCHOOL“ koji će se održati u subotu, 30. kolovoza u Parku Orsula s početkom u 20 sati. Žestoke rock i metal ritmove donijet će bendovi Neverin, Krakatoa, Consolidate i Kryn te će se na taj način pozdraviti s ljetom i dočekati početak nove školske godine.

Neverin je mlada dubrovačka rock grupa koja je već osvojila srca publike, a nakon toga slijede poznati dubrovački metal bendovi Krakatoa i Consolidate. Iz Rijeke je doputovao popularni metal bend Kryn koji je već nastupao diljem Hrvatske, ali i u inozemstvu.

Organizatori koncerta „ROCK N' SCHOOL“ su informativni centar INFORMADUR u suradnji s Upravnim odjelom za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo, Turističkom zajednicom Grada Dubrovnika i udrugom Ambient Croatia.

Ulaznice se naplaćuju 20 kuna i mogu se kupiti na ulazu, a bit će organiziran i prijevoz do Parka Orsule. Prijevoz je besplatan, autobus će krenuti u 19 i 30 s Ilijine glavice te će zaustaviti i na žičari. U povratku je također osiguran autobusni prijevoz do grada.

 

Više informacija na:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.